Grizzly.lt – oficialus Grizzly platintojas Lietuvoje

Grizzly.lt el. parduotuvė yra UAB „Mūsų prekyba“ dalis. Įmonė yra oficiali Grizzly platintoja Lietuvoje, vystanti  buitinės technikos prekybą nuo 2008.01.29. Pradėjusi savo veiklą mažmeninėje elektroninėje prekyboje įmonė nuosekliai plėtojasi ir keičiasi išvien su Lietuva ir pasauliu, stengdamasi gerinti paslaugų bei aptarnavimo kokybę ir pasiūlyti klientams šiuolaikinės įrangos asortimentą. Daugiau kaip 10 metų buitinės ir sodo  technikos srityje dirbanti komanda išlaikė savo branduolį, įgijo patirties, pritraukė profesionalių darbuotojų bei patikimų partnerių ir 2011 m. tapo pirmaisiais Grizzly platintojais Lietuvoje. Todėl su malonumu dalinamės savo žiniomis ir palengviname sodo tvarkymą konsultuodami klientus ir padėdami įsigyti individualius poreikius atitinkančią įrangą.

Šiandien esame didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė, atstovaujanti Grizzly, Solac ir Caramba Europos gamintojus. Siekiame būti profesionaliu, patikimu ir pažangiu savo klientų buitinės ir sodo technikos partneriu. 

2015 m. UAB „Mūsų prekyba” tapo verslo projekto „Gazelė 2015” laureate ir buvo pripažinta kaip viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje.