„Grizzly Tools GmbH & Co. KG” sodo įrangą gaminanti Vokietijos įmonė, veikianti nuo1998 m. Plėtojant įmonę siekiama, kad visi dalyvaujantys produkto gyvenimo cikle – gamyklos darbuotojai, pardavėjai, klientai, administracija, verslo partneriai – jaustų pasitenkinimą ir malonumą: nuo jų projektavimo iki kasdienio naudojimo sode. Grizzly prietaisų gamyboje naudojamos pažangiausias projektavimo ir gamybos technologijos. Siekiama sukurti tokią vertę, kad Grizzly naudotojai būtų užtikrinti šiais įrankiais ir kitą kartą važiuodami į parduotuvę būtų ramūs dėl savo apsisprendimo kokį prietaisą įsigyti. Grizzly veikla grindžiama 3 principais.

Kokybė

Grizzly gamyboje įdiegta profesionali kokybės sistema, kuri integruota gamyboje ir testuoja visas gaminių partijas. Tai daugybę stadijų turintis procesas, kuris yra nuolat peržiūrimas ir atnaujinamas. Prekių saugumas ir patikimumas tikrinamas laboratorijose, atkuriant pačias sudėtingiausias realaus naudojimo sąlygas. Medžiagų parinkimas ir detalių gamyba atliekama pagal aukščiausius aplinkos užterštumo mažinimo standartus. Grizzly technologai ir inžinieriai stengiasi, kad naudojamos medžiagos būtų kaip įmanoma draugiškesnės aplinkai.
Kuriant bei gaminant prietaisus siekiama, kad jie būtų ergonomiški, jais naudotis būtų patogu ir paprasta. Mūsų produktuose naudojamos technologijos mažinančios prietaisų vibraciją, triukšmą ir kitus žmogaus sveikatai žalingus veiksnius. Kokybės siekiama ir klientų aptarnavimo srityje, organizuojant specializuotus mokymus konsultantams ir pardavėjams, kad jie suteiktų visą reikiamą informaciją vartotojui.

Vejapjovė BRM 56-163 BSA Q-360° apdovanotauž kokybę, patogumą ir funkcionalumą

Artumas klientui

Grizzly kompanija yra atvira technologijų naujovėms ir tendencijoms sodo technikos srityje. Inovatyvios idėjos ir funkciniai dizaino elementai pritaikomi naujų modelių gamyboje ir greitai atsiduria rinkoje. Grizzly sprendimai visų pirma remiasi palankiausiu produkto funkcionalumo ir kainos santykiu. Pasiūlyti žemą kainą ir aukštą kokybę pavyksta optimizuojant gamybos ir transportavimo procesus, naudojant pažangias projektavimo, gamybos technologijas, bei taikant teisingo antkainio principą.
Grizzly reikalavimai keliami sau dėl aplinkos apsaugos, prekių kokybės, ilgaamžiškumo ir patogumo naudoti, yra aukštesni nei reikalauja Europos sąjungos standartai.

Aptarnavimas

Grizzly servisas mielai suteiks techninę konsultaciją apie produktus darbo dienomis 9-17 val. e-paštu info@grizzlybaltic.com, tel. +370 5 21 36 420 arba užpildžius anketa, kurią rasite prie kiekvieno modelio aprašymo.
Sugedus įrankiui garantiniu laikotarpiu Grizzly servisas jį aptarnaus ir sutaisys nemokamai. Grizzly gaminiams suteikiama 24 mėn garantija, kuri galioja tik su pirkimo dokumentais. Plačiau apie sąlygas aprašyta skiltyje Garantija (link)Brokuotą prekę siuntų tarnybos kurjeris kliento nurodytu laiku paims iš bet kurios Lietuvos vietos ir nemokami pristatys į servisą. Suremontuotas įrankis taip pat nemokamai bus parvežtas Jūsų nurodytų adresu Lietuvoje.
Garantuojame, kad remonto terminas neužtruks ilgiau nei 30 dienų nuo prekės gavimo į servisą. Jei servisas neturės galimybės suremontuoti brokuotos prekės per šį terminą – ji iškart bus pakeista nauja.
Pasibaigus garantiniam laikui mokamam remontui Grizzly produktus galėsite pristatyt į vieną iš pasirinktų servisų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose.
Iternetinėje parduotuvėje www.grizzly.lt galėsite užsisakyti papildomų priedų ar atsarginių dalių visą parą.

 

Grizzly istorija

1998 m. buvo įkurta įmonė „Grizzly Gartengeräte GmbH & Co. KG” Vokietijoje, pietų Heseno mieste Groß-Umstadt. Jos pagrindiniai akcininkai – Inge Christ, Horst Lieb, bei įmonė Thono GmbH Herdecke.
Kartu su keletu stiprių Italų sodo technikos gamyklų buvo nuspręsta sukurti naują prekės ženklą, kuris pasižymėtų inovatyvumu, kokybe ir svarbiausia – gera kaina. Produktai iš pradžių buvo skirti tik Vokietijos rinkai.
Nuo to laiko kompanijos augimas yra dėsningas ir šiandien Grizzly kompanija yra viena iš lyderių Europoje pagal buitinės sodo ir daržo technikos pardavimus, bei eksportą.

Grizzly technikos atstovybės šiuo metu įsikūrusios daugumoje Europos valstybių.
Kompanija gamina prietaisus šiais prekės ženklais: Grizzly, Ashiko, Budget, Fleurelle, Go/On, Farmer, ID-Tech. Max Bahr, Mr. Gardener, Ultimate Speed, Praktiker, Florabest, Parkside, Hanseatic.
Kiti istorijos etapai:
2002 m. diegiant inovacijas ir optimizuojant gamybos procesus dalis gamybos buvo perkelta partneriams tolimuosiuose rytuose.
2005 m. atidarytas maždaug 5000 m² ploto Grizzly centras.
2007 m. nuspręsta praplėsti asortimentą valymo prietaisais.
2008 m. atidarytas ofisas ir parodų salė Šanchajuje.

Įkurta įmonė Grizzly France SARL
2011 m. nupirkta Thono GmbH Herdecke akcijų dalis.
2012 m. nuspręsta praplėsti asortimentą elektriniais įrankiais.
2014 m. kompanijos pavadinimas pakeistas į „Grizzly Tools GmbH & Co. KG”.

Kompanija pilnai perkelta į Vokietijos miestą Grossostheim.
2015: Atidarytas naujas ofisas su dideliu ir moderniu prekių sandėliu Grossostheim mieste, Vokietijoje.
2017: Atidarytas visiškai naujas testavimo, inovacijų diegimo ir kokybės kontrolės centras, kuris leis pakeltį mūsų gaminius į dar aukštesnį lygį.

Grizzly Baltijos šalyse

Oficialus Grizzly atstovas Baltijos šalyse  yra UAB “Garden Baltic”, svetainė – www.grizzlybaltic.com.

2011 m. atliktas pirmasis Grizzly prietaisų užsakymas, kurio didelė paklausa ir prietaisų atitikimas kokybės lūkesčiams paklojo sėkmės pamatus tolesnei plėtotei. Tais pačiais metais buvo priimtas sprendimas dėl naujos įmonės steigimo ir pilno Grizzly asortimento importavimo į Baltijos šalis.
2012 m. buvo įkurta lietuviško kapitalo uždaroji akcinė bendrovė „Garden Baltic” ir vienas pagrindinių šios kompanijos atstovaujamų prekės ženklų tapo Grizzly.
2013 m. buvo pasirašyta sutartis su UAB “Mūsų prekyba” dėl Grizzly prekių platinimo internetu.
2013 m. buvo pasirašytos prekybinės sutartys su didžiaisiais prekybos centrais Lietuvoje. Grizzly prekės tavo plačiai prieinamos visoje Lietuvos teritorijoje.
2014 m. pirmos parduotuvės pradėjo tiekti Grizzly prietaisus Latvijoje ir Estijoje.
2014 m. pradėtas bendradarbiavimas su vienų didžiausių servisu Lietuvoje – UAB “Baltic Continent”. Atsirado galimybė nemokamai išsiųsti brokuotą prietaisą tiesiai į servisą iš bet kurios Lietuvos ar Latvijos vietos. Sumažėjo remonto laikas, išaugo kokybė, sukurta speciali internetinė sistema gedimų registracijai ir remonto eigai administruoti.
2016 m. atidaryta firminė Grizzly prekių parduotuvė Vilniuje, adresu Juozapavičiaus g. 8, kurioje rasite didelę Grizzly prekių ekspoziciją, o kai kuriuos produktus galėsite net išbandyti. Taip pat galėsite užsisakyti priedų ar atsarginių dalių.  Ekspozicija, konsultacijos ir visada geros kainos.
2018 m. Grizzly produkcija rasite ir Lytagra prekybos centruose.